Dags att börja uppladdningen

Om lite drygt en månad smäller det. I fyra dagar ska jag och säkert många av er, frossa i böcker på Bok- och biblioteksmässan. Redan imorgon startar jag nedräkningen med en inläggsserie om och delvis av författare, förlagsfolk och bloggare som kommer att vara i Göteborg. Inläggen kommer att få rubriken Bokmässepepp och blir runt 20 till antalet.

Förhoppningsvis hinner jag läsa några av de böcker jag skulle vilja ha läst till mässan, så att även boktipsen blir mässfokuserade. Inget jag kan lova dock. Det jag kan lova är att det kommer att hända mycket här de närmaste veckorna!

 

Läs också:

Tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge